Благодійного концерт «З надією на життя»

Сьогодні, 18.08.2019,  політехівці долучилися до організації  благодійного концерту «З надією на життя» на підтримку сім’ї Наталії Петрушенко, яка виховує двох онкохворих дітей

Незалежно від того, чекають від тебе добра чи не чекають – твори добро!

Незалежно від того, помітять твоє добро чи не помітять – твори добро!

Незалежно від того, приймають твоє добро чи відкидають – твори добро!

Незалежно від того, як відплатять тобі за твоє добро: добром чи злом – твори добро!

Твори добро і ні у кого не питай дозволу, бо ніхто не може бути володарем твого добра!

Організаторами заходу виступили - громадська організація «Союз Конотопської громади» (голова Волік Валентина), Буринське відокремлене відділення  громадської організації «Філософія здоров’я» (голова Бондаренко Марія), громадська організація «Молодіжна організація студентів «Новий час» (голова Тетяна Волосюк), Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету (директор Гребеник Тетяна), Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (директор Муха Олександр) за сприяння відділу культури Конотопської міської ради (керівник Шинкаренко Олена) та з ініціативи волонтерки з Бурині Катріни Івченко. Інформаційний партнер  – інформаційний портал «Конотоп Сіті».

Велику вдячність виражаємо учасникам концерту, виконавцям, які сьогодні співали для Кості і Каміли. Це Глущенко Ярослав, Марченко Євген, Домченко Євгенія, Шабан Каріна та Ткачова Інна і Чернявська Марина. Вони «зробили» цей концерт! Особлива подяка Коломійченко Ігорю за музичний супровід заходу та якісний звук.

Не відбувся б збір благодійних внесків без ініціативи і активності Катріни Івченко та Марії Бондаренко з Бурині, які проводять подібні акції у різних містах та селах нашого регіону.

Підтримав благодійну акцію і депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха разом з дружиною Наталею.

Долучилися до заходу і народні майстрині з Конотопу, які надали власноруч виготовлені вироби на благодійний аукціон. Усі гроші отримані під час аукціону були віддані на благодійність.

Містяни насолоджувались піснями та активно підтримували акцію. Скринька поступово наповнювалася. І ось хвилююча мить… Організаційний комітет підраховує зібрані кошти. У ході акції було зібрано 12806 гривень. Одразу кошти були передані Кості Дяченко.

Добра справа зроблена! Душа кожного, хто був причетний до збору коштів, радіє, але серце хвилюється, бо ще багато треба зібрати цій родині для оперування Кості у Туреччині.

Допомогти родині можна, перерахувавши кошти на банківську карту Наталії Петрушенко: 5168 7427 2430 8246 (ПриватБанк).