Шановні захисники незалежної України!

alt

Студентський та педагогічний колектив Політехнічного технікуму КІ СумДУ щиро вітає вас з Днем захисника Вітчизни! Це свято відзначається в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. А відтак 14 жовтня нагадує суспільству про важливе чоловіче призначення та громадянський обов’язок.

Тож з нагоди свята шлемо щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

Будьте завжди справжніми чоловіками - сильними, мудрими і добрими, які вміють однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних!

Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Добра, любові вам, мирного неба та сонячних ранків! Шануємо вас та зичимо успіху у вашій нелегкій і такій важливій справі! Слава Україні. Слава її Героям!

Зі святом!

З повагою, колектив викладачів та студентів Політеху.