PDFДрук

У Політеху відбувся 10-й ювілейний концерт «Сяйво надій»


З цієї нагоди перед його відкриттям відбувся брифінг для представників ЗМІ. Про історію появи та існування фестивалю, про його учасників та перспективи розвитку даного заходу журналістам місцевих ЗМІ розповіли представники адміністрації технікуму, благодійних організацій та навчальних закладів, які опікуються в місті дітьми з особливими потребами.

Кожного року кількість учасників фестивалю «Сяйво надій» невпинно зростає. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 90 дітей, які демонстрували глядачам свої здібності. Варто зазначити, що діткам з особливими потребами участь у художній самодіяльності дається не так легко, як іншим. Але саме тому, що вони вміють і знають, як долати труднощі та займатися улюбленою справою навіть на межі своїх фізичних можливостей, емоції юних артистів зашкалювали. Вони, їхні батьки та вихователі неймовірно пишаються цими здобутками. І такі фестивалі, як «Сяйво надій», є для них справжнім святом, місцем, яке єднає їх з цілим світом, промінчиком, що дає надію.

Свої творчі досягнення в танцях, вокалі, декламуванні віршів та виготовленні виробів декоративно-ужиткового мистецтва демонстрували вихованці благодійного фонду для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця Любові», «мобільної кімнати» благодійного фонду «Відень», учні Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями. До концертної програми долучилися й батьки вихованців.

У перервах між виступами учасників їх розважали студенти-волонтери різноманітними іграми, флешмобами, шоу з мильними бульбашками тощо.

Кожен, хто долучився до участі в фестивалі, мав можливість сфотографуватися в фойє біля тематичної фотозони.

По завершенні концертної програми всі учасники отримали солодкі подарунки та пам’ятні сувеніри від Виконавчого комітету Конотопської міської ради та народного депутата України Ігоря Молотка.

Організатори заходу висловлюють вдячність за допомогу в проведенні ювілейного концерту відділу у справах молоді та спорту міської ради, адміністрації Політехнічного технікуму, депутату Верховної ради України Ігорю Молотку, розважальному агентству "Фані дейс", волонтерам.

Нагадаємо, що засновниками фестивалю творчих здобутків дітей з обмеженими можливостями 10 років тому стали молодіжна організація студентів «Новий час» та відділ міської ради у справах молоді та спорту. Організаторами заходу весь цей час виступають Політехнічний технікум та Конотопський інститут СумДУ спільно з виконавчим комітетом Конотопської міської ради.