Політех підтримує та використовує сучасні технології в освітньому процесі

Сьогодні, в інформаційну добу, освітній процес важко уявити без Інтернету та ІТ-технологій. У тому числі й без мобільних телефонів, а точніше, смартфонів. Підтвердженням цьому стало заняття в 741 групі (освітньо-професійна програма «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»), на якому гаджети допомагали студентам засвоїти матеріал на тему «Соціальна стратифікація та соціальна мобільність», будувати схеми структури сучасного українського суспільства. А ще студенти допомогли викладачу історії Володимиру Івановичу Очкасову протестувати нові підручники зі всесвітньої історії під редакцією Ігоря Щупака. Ці навчальні посібники 2019 року видання містять аудіозаписи та відеоролики, що розміщені на відповідних тематичних сторінках за допомогою QR-кодів. Сучасні гаджети дозволяють переглянути ці матеріали та краще засвоїти тему, підготуватися до занять, заліку чи контрольної роботи.