PDFДрук

У Політеху вчилися бути толерантними


16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Гарною традицією у Політеху є щорічне проведення акції «Виховуємо толерантність». Цьогоріч вона тривала з 11 по 15 листопада. Протягом акції студенти мали змогу: ознайомитися ближче з поняттям толерантності, завітавши на виставку літературних джерел до бібліотеки; перевірити свій рівень терпимості за допомогою анкетування «Чи толерантна ти людина?», яке проводила практичний психолог закладу Олена Юрченко. Протягом тижня були проведені години спілкування на тему толерантності, тематичні зустрічі з мешканцями гуртожитку, групові консультації та дискусії, які мали на меті підвищити соціально-психологічний рівень культури молоді закладу .

Урізноманітнили Тиждень толерантності та додали яскравих емоцій усім учасникам освітнього процесу акції: «Політех толерантний», «Містер і місіс толерантні викладачі», «Візьми з собою часточку гарного настрою», "Моя добра справа".

Толерантною людиною бути не важко, важко жити в суспільстві, де панує байдужість, безпринциповість та цинізм. Тож поважаймо один одного, незалежно від того, студент ти чи викладач, представник адміністрації чи технічний працівник. Пам’ятаймо просту істину: «Усі люди різні, не кращі й не гірші за нас, а просто різні», яка допоможе не тільки вийти з неприємної або навіть конфліктної ситуації, а й сприятиме налагодженню соціальних взаємовідносин.