У технікумі креативили та жартували, шукаючи відповідь на запитання: "Як вижити на стипендію?"

Грандіозна шоу-програма пройшла в актовій залі Політеху напередодні Міжнародного Дня студента. Молодь разом із своїми викладачами вражали талантами, змагалися у батлах, підводили підсумки навчальної та творчої діяльності, вітали один одного, жартували та фільмували моменти свого студентського життя на гаджети.

У ході заходу були відзначені кращі старости, відмінники навчання, громадські активісти, переможці студентського квесту,а також Студентський парламент технікуму та Студентська рада гуртожитку. Щиро вдячні за спонсорську допомогу у придбанні солодких подарунків для нагороджених депутату обласної ради Сергію Демесі!

Ще раз вітаємо студентів Політехнічного технікуму з Міжнародним днем студентства! Мирних та чистих вам обріїв, широкої та довгої життєвої дороги з безліччю перспектив та приємностей, щасливої молодості, успішного майбуття!!!

Найкращі студенти міста вчаться в Політеху!!!