У Політеху вшанували пам'ять загиблих в одеській пожежі

09 грудня студенти та викладачі навчального закладу вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв пожежі, яка сталася 04 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Нагадаємо, що загорання сталося вранці на одному з поверхів навчального корпусу. Одна з версій виникнення пожежі – несправність електроподовжувача. Ведеться слідство.

Кількість жертв пожежі вже сягнула 10 осіб. Серед них – студенти, працівники та 1 рятувальник. Першою жертвою пожежі стала студентка, яка вистрибнула з вікна. Загиблих і досі продовжують знаходити під завалами. Ще 8 осіб наразі вважають зниклими безвісти. Серед постраждалих, які отримали травми, - 31 людина. 11 з них перебувають в лікарні.

До аварійно-рятувальних робіт залучені більше 200 людей та 40 одиниць техніки.

Працівники та студенти нашого навчального закладу сумують за загиблими і щиро співчувають та розділяють біль від втрати за рідними та близькими.