PDFДрук

Студенти привітали пацієнтів гематологічного відділення зі святом

Увага – найбільше, що може подарувати суспільство хворим дітям. Саме через хворобу малеча часто позбавлена звичайних щоденних радощів, пропускає довгоочікувані свята – Великдень, День народження, Новий рік, проводячи їх під крапельницями. Але попри це кожна дитина продовжує вірити в диво і часто саме це стає підставою для швидшого одужання.

Підтримати цю віру в дитячих серцях напередодні Нового року взялися студенти Політехнічного технікуму.

Протягом грудня 2019 року в навчальному закладі проходила акція «Студенти-дітям». Її ініціаторкою виступила студентка 621 групи Анастасія Бондарь - колишня пацієнтка дитячого відділення гематології Сумської обласної клінічної лікарні. Згадавши часи свого перебування у відділенні, Настя звернулася до студентства з пропозицією привітати маленьких пацієнтів цього відділення з Різдвяними та Новорічними святами.

Студенти з радістю підтримали пропозицію Анастасії та долучилися до акції. Молодь згуртувалася та захоплено розпочала підбір подарунків для дітлахів. Взялися допомагати студентам і вихованці молодшої групи «Бджілка» ДНЗ № 14 «Калинка», які також готували святкові дарунки. А відтак напакували чимало: іграшки, дитяча література, набори для творчості, канцелярські товари тощо. Усе це 24 грудня група на чолі з заступником директора з виховної роботи Юлією Бібік та за участі керівника клубу «Соціальне волонтерство» благодійного фонду "Відень" Ольгою Гребеник, студентів-волонтерів відвезли до гематологічного відділення обласної клінічної лікарні.

Зустріли волонтерів технікуму з величезною радістю. Серед пацієнтів було чимало й конотопських дітлахів. Передноворічні сюрпризи відгукнулися в дитячих серцях щирою вдячністю та щасливою посмішкою. Особливо натхненними стали для маленьких пацієнтів слова, з якими звернулася до них Настя Бондарь. Особистим прикладом дівчина показала дітям, що шлях від недуги до одужання вони обов’язково подолають, потрібно лише трохи потерпіти, і вже наступне новорічне свято вони зустрінуть удома, в колі рідних та близьких людей.

Під час візиту до дитячої лікарні політехівці зустріли в її коридорах і директорку БФ «Відень» Світлану Шут, яка підтримала добру місію студентів. Як відомо, в рамках програми «Дитячий біль» БФ «Відень» в числі ще двох зарубіжних фондів з 2001 року опікується пацієнтами цього відділення і надає їм усю необхідну підтримку.

Напередодні новорічних та різдвяних свят побажаємо дітворі швидкого одужання і здійснення найзаповітніших мрій. Адже, якщо вірити в диво, воно обов’язково трапляється!