PDFДрук

Абітурієнтів ознайомили з умовами прийому до закладу та особливостями навчання

У День відкритих дверей під час зустрічі з батьками та абітурієнтами в читальній залі Політехнічного технікуму виступила директор Т. В. Гребеник. Вона детально зупинилася на основних моментах освітньої реформи, яка триває в державі. Розповіла, що з 2020р. абітурієнти вже вступають для здобуття диплома фахового молодшого бакалавра, ознайомила з існуючими та новими ліцензованими освітніми програмами, за якими буде здійснюватись цьогоріч набір до Політеху.

З термінами та особливостями вступної кампанії – 2020р. ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії ПТ КІСумДУ Ю.В. Туманова. А заступник директора з навчальної роботи В.В. Рязанцев закцентував увагу присутніх у залі на багатогранності та різноманітті студентського життя у технікумі, розказавши про гуртки та секції, в яких займаються політехівці, про їхню волонтерську діяльність.

Після офіційної частини заходу на абітурієнтів та їхніх батьків чекали викладачі на відділеннях. Слухачі підготовчих курсів відвідали навчальні аудиторії та отримали вичерпну інформацію про переваги кожної спеціальності.