Рятувальники висловили вдячність небайдужому студенту

Побачив сильне задимлення на вулиці з вікна гуртожитку й одразу викликав пожежних – саме так вчинив студент 231 групи Павло Макаренко. Днями рятувальники особисто прийшли до технікуму, аби подякувати соціально небайдужому юнаку за миттєву реакцію на виникнення загорання на вулиці. Тактично-пожежні навчання, які проходили в січні в навчальному закладі, не минули для Павла даремно. Проте головну роль у даному випадку зіграла сумлінність та небайдужість студента. Адже вчасне повідомлення про пожежу практично завжди допомагає зберегти людські життя та майно. Тож рятувальники вкотре закликають усіх не залишатися осторонь у разі виявлення пожежі – і навіть, якщо загорання не стосується вас особисто, телефонувати 101.