Чотирикурсники вчилися організовувати дорожній рух

21 лютого викладачем спецциклу "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів" Т.М.Тарасенко був проведений урок на тему "Регулювання дорожнього руху. Дорожні знаки та розмітка".

Студенти докладно розглянули питання дорожніх знаків та їх особливостей, дізналися про допуски при їх встановленні, розмітку та вимоги до її вибору й нанесення. Також було вивчено питання призначення стоянок, їх класифікація та розміщення, вимоги до розташування АЗС та СТО.

Розгляд кожного питання підкріплювався прикладами, наявними у нашому місті. Студенти з цікавістю обговорювали деталі даної теми, яка, до речі, є досить актуальною в сучасному суспільстві. Адже розвиток економіки регіону напряму залежить від якості організації дорожнього руху, яка є невідємною частиною самої дороги та відображає показник рівня безпеки і комфортного стану водія.