Молодь навчали розбиратися в грошових потоках

26 лютого на базі Політехнічного технікуму з ініціативи відділу молоді та спорту Конотопської міської ради відбувся тренінг для студентської та учнівської молоді міста на тему фінансової грамотності. Про те, що таке гроші та як ставлення до них впливає на наявність банкнот у кишені, фінансову антисанітарію в людських головах та методи боротьби з нею, правильний життєвий вибір, який призводить до фінансового благополуччя, – про ці та інші речі говорила зі слухачами коуч-тренер з фінансової грамотності Інна Лисенко. Молодь активно брала участь у бесіді, виконувала колективні та групові завдання, працювала в командах, шукаючи відповідь на одвічне питання щодо досягнення матеріальної стабільності.

Висновок учасників тренінгу був однозначний: для того, щоб бути успішним у житті, потрібно змінити ставлення до самого себе і, звичайно ж, до грошей. В цілому молодь отримала декілька годин нового досвіду та дієві поради, які обов’язково стануть їм у нагоді при формуванні життєвих планів на майбутнє.