PDFДрук

Створення осередку ПЛАСТу в Конотопі. Старт успішний!

8 березня в Конотопській загальноосвітній школі № 7 імені Григорія Гуляницького зібралися освітяни, представники учнівської та студентської молоді міста, їхні батьки, які зацікавлені у створенні пластового середовища на Конотопщині та готові приєднатися до найуспішнішого соціального проекту в історії українців, що вже 108 років безперервно допомагає виховувати нові покоління та творити майбутнє. Активну участь у підготовці та проведенні зустрічі взяли політехівці. Адже ми зацікавлені у створенні пластового середовища у своєму навчальному навчальному закладі. Оскільки ПЛАСТ працює над розвитком свідомого українського суспільства та підтримує українську ідею.

І цей день нам усім запам’ятається назавжди, бо зустріли ми його разом із Тарасом Тополею, фронтменом гурту «Антитіла» який підтримав ініціативу створення ПЛАСТУ в нашому рідному місті! У невимушеній дружній атмосфері ми говорили про Україну, про кожного з нас, про можливості змінювати країну разом, про необхідність виховувати патріотизм у дітях змалечку, щоб не втратити країну. Тарас Тополя вважає: «Пласт — виховує покоління, тримає традиції та допомагає дітям знайти себе, самоідентифікуватися. Підтримуйте Пласт, підтримуйте розвиток України!»

Коло друзів… простота, відвертість і неймовірна енергетика нашого гостя… усміхнені обличчя... шквал позитивних емоцій… подарунки та фотосесія на згадку про зустріч… спільне виконання Гімну України… Усе це разом, віримо, стане тією іскрою, яка запалила, вмотивувала, надихнула кожного.

Якщо вам імпонує творити позитивні зміни, приєднуйтеся до Пласту: http://bit.ly/337MoaH, долучайтеся до створення та розвитку свідомого середовища в Конотопі!