PDFДрук

До уваги класних керівників!

Нагадуємо вкотре, що перебування на карантині не прирівнюється до канікул. А значить працюємо далі!!! Головний момент, який найбільше турбує нас: як почуваються наші студенти та наскільки активно вони включилися у процес дистанційної освіти? У зв'язку з цим завдання для класних керівників:

1) промоніторити ситуацію (до п’ятниці) щодо успіхів у навчанні студентів вашої групи (поговоріть з викладачами, які читають предмети у ваших групах, з’ясуйте і розпишіть на окремому аркуші ситуацію з кожного предмету - це стане підтвердженням та результатом вашої діяльності в цьому напрямку), далі це буде інформаційним матеріалом для завідуючих відділень.

2) класні керівники, чиї студенти перебувають за кордоном на даний момент або нещодавно повернулися, повинні тримати посилений зв'язок з ними.

3) обов'язково тримати зв’язок із студентами своїх груп, які проживають в гуртожитку на момент карантину, - телефонувати їм та вихователю, вчасно повідомляти про виявлені труднощі/проблеми.

4) порекомендуйте студентам і батькам та особисто проконтролюйте підключення їх до соцмережі ФБ та до сторінки Політехнічного технікуму. Бо саме там акумулюється найбільше інформації, яку ми бажаємо донести до здобувачів освіти та батьків.

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду