Тиждень психології у Політесі!

Тиждень психології у Політесі! З 18 квітня по 22 квітня 2016 року у стінах нашого навчального закладу панувала особлива, психологічна атмосфера позитиву, гарного настрою та нових психологічних знань, умінь та навичок! Що відбувалося??? Та це ж Тиждень психології тривав! Усі учасники навчально-виховного процесу та співробітники закладу мали можливість зануритисяу різні аспекти свого особистого та професійного життя, замислитися над головним та побачити окремі шляхи вирішення різних питань… У бібліотеці функціонувала виставка психологічної літератури «Я-успішна людина!»; було проведено групові консультації для педагогічних працівників закладу «Використання здоровя зберігаючих технологій на уроці», «Що мені необхідно знати про комп’ютерну залежність молоді?»; велику активність учасників викликали психологічні акції «Я йду вперед! Вперед до перемоги!» (листівки з мотивуючими висловами про удачу, успіх , оптимізм), «Крик душі студента Політеху» ( уявно дошка оголошень для вираження своїх думок, бажань, прагнень, страхів тощо), «Карта бажань студента Політеху» ( створення колективної карти бажань, що сприяє оволодінню методикою візуалізації мрій), «Чарівна скринька педагога» ( з метою оволодіння навичками емоційної саморегуляції). Неабиякий інтерес та критику педагогів викликало стендове опитування «А до якого психологічного типу педагогів відноситесь Ви?». У межах Тижня психології було проведено засідання студентських клубів «Наука бути лідером» (заняття з елементами тренінгу «Досягти успіху – стати щасливим») та «Навчіть мене жити» ( зустріч з інструктором йоги «Шляхи подолання стресу: йога»). Організовано виставку мальованих творів «Я за здоровий спосіб життя!». Практичний психолог Бібік Ю.В. дякує усім учасникам навчально-виховного процесу за активну участь у заходах Тижня психології та закликає до підвищення своїх психолого-педагогічних знань та психологічної педагогічної компетентності.