Довузівська підготовка

Довузівська підготовка

Відділ довузівської підготовки Класичного фахового коледжу СумДУ організовано для підвищення рівня загальноосвітньої підготовки учнівської молоді та створення сприятливих умов вступу до коледжу. Для багатьох випускників нашого закладу він став першим кроком до пізнання професії, до здійснення мрії та корективом стратегічних планів на майбутнє.

Класичний фаховий коледж СумДУ має багаторічний досвід у сфері надання освітніх послуг щодо підготовки абітурієнтів до вступу у ЗВО.

Концепція підготовки до вступу передбачає як поглиблення знань з окремих дисциплін, так і адаптацію до майбутнього навчання у коледжі та професійну орієнтацію у виборі майбутньої спеціальності.

Діяльність відділу здійснюється у відповідності до чинного законодавства, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про вищу освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту, ліцензії про надання освітніх послуг навчальним закладом, сертифікатів про акредитацію освітньо-професійної програми у сфері фахової передвищої освіти, сертифікатів про акредитацію освітніх програм (початковий рівень (короткий цикл), Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету».

Основними напрямками роботи є:

надання абітурієнтам послуг щодо підвищення рівня загальноосвітньої підготовки;

розширення та поглиблення зв’язків коледжу з закладами вищої освіти;

рекламно-інформаційна діяльність з використанням різних форм роботи для формування контингенту вступників на відповідні спеціальності;

планування, організація та аналіз інформаційної діяльності в Класичному фаховому коледжі;

підтримка та розвиток творчих здібностей учнівської молоді та відбір кращих її представників на навчання до КФК СумДУ.

Необхідність та доцільність підготовки абітурієнтів в системі довузівської підготовки диктується високим рівнем підготовки фахівців у ЗВО згідно вимог сучасності, що потребує ґрунтовних як теоретичних знань так і певних практичних навичок.

Під час навчання слухачі мають можливість ознайомитися з умовами проведення іспитів, характером завдань, вимогами до рівня знань абітурієнтів та пройти тренувальні іспити.

У закладі на базі 9 класів діють підготовчі курси вихідного дня по вступу до коледжу та підготовка до ДПА з математики (85 год) та української мови (55 год). Вартість – 1300 грн. Тривалість занять – 6 місяців.

По завершенню підготовчих курсів слухачам будуть нараховуватись додаткові бали до вступу в коледж.

Готуємо до ЗНО (НМТ) з математики (60 год), української мови (60 год) та історії України (60 год).Вартість занять – 1300 грн за одну дисципліну.

У коледжі створені умови як для адаптації слухачів до умов і вимог закладу вищої освіти, так і для реалізації особистості в інтелектуальному, культурному, моральному і професійному розвитку.

Роботу відділу довузівської підготовки в цілому та підготовчих курсів зокрема забезпечують:

керівник відділу довузівської підготовки – Данильченко Олена Володимирівна;

фахівець відділу – Боярчук Аліна Василівна.

викладачі української мови:

Нечай Алла Миколаївна

Барбара Наталія Вікторівна

Тараба Тетяна Іванівна

викладачі математики:

Васильченко Наталія Володимирівна

Рязанцева Оксана Вікторівна

викладачі історії України:

Глибченко Віктор Григорович

Зв`яжіться з нами вже сьогодні!

Контактна інформація:

Адреса: м. Конотоп, пр. Миру, 24, кім. 100. Тел. 9-21-77, 2-52-96, 096-71-52-662, 068-735-81-38

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Робочі дні відділу: Понеділок – п’ятниця 8:00 – 16:00, субота з 8:00 – 12:00
Формуються групи з кваліфікованих робітників та випускників ДПТНЗ з метою проведення серії безкоштовних консультацій з підготовки до вступних фахових випробувань.
Неофіційну інформацію про заклад абітурієнти можуть дізнатись у соціальній мережі «Фейсбук».


Офіційна група Класичного фахового коледжу СумДУ - https://www.facebook.com/groups/1367836716563966/