Олександр Лось

Вклонімо голови! Вшануємо пам'ять героя-захисника!!!
Олександр Лось - випускник Політехнічного технікуму ( 2013 року) та Конотопського інституту СумДУ, віддав життя за Україну! Олександр - закінчив ліцей № 7, був однокласником Артема Довгополого (нашого випускника), який також загинув у російсько-українській війні 04.08.2022 року на Донеччині.
Олександр Лось навчався за спеціальністю «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», закінчив наш заклад у 2014 році. Пізніше закінчив інститут за спеціальністю «Галузеве машинобудування», був старостою групи, був членом баскетбольної команди закладу.
«Світла людина, улюбленець викладачів та одногрупників, мав завжди гарний настрій. Де з’являвся Сашко, там завжди були посмішка і гумор. Він був чудовим другом» - згадує викладачка коледжу Юлія Сахнюк.
Олександр Олександрович Лось трагічно загинув 22 лютого 2023 року на Харківщині.
Світла пам‘ять і шана герою!
ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ
У суботу, 25 лютого 2023 року, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із командиром стрілецького взводу, лейтенантом Олександром ЛОСЕМ.
Час прощання 13:00 год.
Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою