Колотов Микола

Невимовнний біль – загинув наш випускник...
Колектив Класичного коледжу СумДУ глибоко сумує з приводу загибелі випускника Конотопського інституту СумДУ 2013 року Миколи Колотова.
Миколі було 35… Він - випускник СШ №3. У 2013 році отримав диплом бакалавра у  Конотопському інституті СумДУ за спеціальністю «Електронні прилади і пристрої».
̕Мріяв бути прикордонником, але за станом здоров’я так і не зміг ним стати.
Працював електромеханіком на підприємстві «Авіакон», - повідомляє волонтерське медіа Project Ї  – Конотопський нетворкінг. Був порядною і спокійною людиною, душею компанії, цікавим співрозмовником та сміливим і пунктуальним чоловіком.  Захоплювався акваріумними рибками. З початком повномасштабного вторгнення в Україну Микола Колотов прийняв виважене рішення і став до лав Конотопської тероборони. Був стрільцем стрілецької роти. Загинув 15 березня під Бахмутом під час виконання бойового завдання.
Світла пам'ять Герою! Пам’ятаємо! Висловлюємо співчуття родині загиблого воїна.