Руслан Рощик

Вічна пам'ять Герою – випускнику Класичного коледжу СумДУ!
8 вересня Конотоп попрощався із загиблим захисником Русланом Дмитровичем Рощиком.
Руслану Рощику було 46…Ще стільки справ він міг встигнути зробити, скільки приємних моментів прожити у своєму житті! Але, на жаль, ворожа куля безжально обірвала його мрії і плани.
Руслан Рощик – випускник нашого коледжу. Протягом 2005-2008 років він навчався за спеціальністю «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій» та здобув кваліфікацію техніка-будівельника. Пам’ятаємо його як позитивну та відповідальну людину, старанного студента.
Руслан РОЩИК загинув у бою за Україну 01 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Дубово-Василівка Донецької області. Був військовослужбовцем в/ч А0989, мав звання сержанта.
Вічний спокій тобі, наш Герой-захисник! Співчуття рідним і близьким загиблого!