Андрій Мікулінцев

У ДТП під Києвом загинув мужній український захисник - випускник коледжу
Він народився 14 жовтня 1998 року в с.Підлипне. У 2014 році, якраз тоді, коли почалася війна в Україні, він закінчив місцеву ЗОШ №13 і вступив до Політехнічного технікуму КІ СумДУ (тепер Класичний коледж СумДУ). Навчався на залізничника, займався волейболом, мріяв про щасливе майбутнє в рідній безхмарній країні… Але не судилося. Перебуваючи на військовій службі, потрапив у ДТП поблизу столиці. Від отриманих травм помер 15 лютого 2024 року.
Сьогодні ми згадуємо та вшановуємо пам'ять нашого випускника Андрія Юрійовича Мікулінцева, якому завжди буде 25!
Викладачі та одногрупники згадують Андрія як доброго, щиросердного, здатного прийти на допомогу. Він був непоборним оптимістом, завжди зустрічав труднощі з гордо піднесеною головою. Його щира посмішка, іскристі очі і справжність назавжди залишаться в нашій пам'яті.
У травні 2022 року Андрій був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Будучи танкістом, він готував до цієї військової професії новачків. І вважав це для себе справою честі.
Його поховали 19 лютого в Конотопі. У загиблого лишилася мати та кохана дівчина.
Колектив Класичного коледжу СумДУ висловлює співчуття рідним та близьким померлого.
Вічна пам'ять Захиснику!