У колі друзів

Минулого тижня на екскурсії до музею Політеху завітало багато учнів загальноосвітніх шкіл: №7 ім. Григорія Гуляницького, №10, №11 та Підлипненьскої школи, адже у школіряв – канікули!

У ході цих зустрічей наші гості дізналися про історію та сьогодення навчального закладу, події Другої світової війни на теренах Конотопщини, про роботу пошукового загону «Останній рубіж» і діяльність волонтерів Конотопщини, про небайдужих мешканців міста і району, які постійно підтримують наших воїнів-захисників на передовій.

Для всіх охочих проводилися майстер-класи від наших бібліотекарів з виготовлення маскувальних сіток і захисних костюмів («кікімор») та в’язання янголят-охоронців для наших захисників.

Уже цього тижня дитячі обереги, виготовлені власноруч, будуть відправлені на передову. Віримо, що зігріті теплом юних небайдужих сердець, ці подарунки обов’язково захистять наших військових.