Зустріч з учнями училищ

02 листопада 2015 р. у Політехнічному технікумі КІСумДУ в рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» відбулась зустріч студентів двох спеціальностей з учнями Вищого професійного училища №4 та професійно-технічного училища №20 (м. Конотоп).

Представлення спеціальностей спочатку відбулося в актовій залі, а потім в аудиторіях відділення. З цікавістю сприйняли учні училищ історичний нарис про залізниці та автошляхи, про день залізничника та автомобіліста і дорожника.

Зустріч пройшла як одна мить. Тому по допомовленості з училищами плануємо подальші  зустрічі в музеї історії технікуму, комп’ютерних  класах, на відділенні тощо. Студентську та учнівську молодь міста з ініціативи політехівців об’єднають спільні акції, змагання, тренінги, екскурсійні поїздки професійного спрямування тощо.