Науково-методична конференція «Транспортна система: історія та сьогодення, перспективи розвитку»

4 листопада, на свято Дня залізничника, в рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» вдруге за часів існування Політеху була проведена науково-методична конференція викладачів та студентів «Транспортна система: історія та сьогодення, перспективи розвитку» присвячена 125-й річниці заснування Політехнічного технікуму КІСумДУ.

До участі в конференції долучилися не лише студенти та викладачі ПТ КІСумДУ, а й викладачі з інших навчальних закладів України!

У роботі конференції розглянули проблеми транспортної галузі та можливі шляхи їх вирішення, обговорили перспективи розвитку, відстежили інноваційні технології в будівництві, дослідили історичні аспекти розвитку залізниць України та познайомились із цінним педагогічним досвідом у підготовці майбутніх фахівців.

Учасникам конференції бажаємо не зупинятися на досягнутому! Йдемо у вірному напрямку!