5 листопада в рамках тижня безпеки життєдіяльності для студентів 121та 122 груп викладачем біології та екології  Громик Т.П. був проведений виховний захід «Небезпека вдома: при користуванні засобами побутової хімії, при виявлені розливу ртуті».

Студенти отримали знання про речовини у складі побутової хімії, які негативно впливають на здоров’я людини та про екологічну небезпеку для навколишнього середовища при використанні цих засобів. Присутні дізналися, як правильно діяти в небезпечних ситуаціях при розливі ртуті у помешканні.

Маючи знання про токсичні складові у засобах побутової хімії, вони зможуть зробити власний обдуманий вибір на користь здорового майбутнього!