Щорічна технічна конференція про підсумки проходження виробничої практики

Нещодавно в рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» в стінах ПТКІСумДУ відбулась чергова щорічна технічна конференція про підсумки проходження виробничої практики студентами спеціальності «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів».

На конференції, в якій брали участь студенти та викладачі спеціальності, були повідомлені основні аспекти проходження виробничої практики, а також студенти 3 курсу мали можливість послухали доповіді своїх колег 4 курсу про особливості пройденої ними практики на виробничих підприємствах України. Спілкування пройшло в дружній атмосфері, а додаткові цікаві питання доповідачам доповнили загальні враження про важливість проходження практики, як невід’ємну складову навчально-виховного процесу.