«Толерантність-крок до гуманізму!»

Саме таку назву мав відкритий виховний захід викладача «Основ психології», практичного психолога Бібік Ю. В. 16 листопада 2015 року студенти 631 групи прийняли участь у занятті з елементами тренінгу присвяченому Міжнародному дню толерантності!

У ході заняття студенти активно приймали участь у різноманітних тренінгових вправах та іграх: «Піщаний годинник», «Асоціативний ряд», «Сніжинки», «Стільчик ліворуч», «Риси толерантної особистості», «Чарівна крамниця», «Вигадана країна тощо.

Даний захід  сприяв ознайомленню студентів із поняттям «толерантність», закріпленню знань студентів про компоненти толерантності, усвідомленню, що якість суспільства залежить від здатності людей співіснувати один з одним, формуванню навичок ефективного толерантного спілкування та гуманних рис особистості.

Тож будемо толерантними та змінимо життя на краще!!!