З Днем студента!

Говорять, що «студент»– це професія, а отже 17 листопада політехівці відзначали своє професійне свято – Міжнародний День студента. За традицією, студенти Політеху в цей день провели безліч акцій, спортивних змагань, квест та конкурси, а переможців нагородили на святковому концерті.  Також грамотами були відзначені студенти, які беруть активну участь у громадському житті групи  і технікуму та відмінники навчання.

Неповторність урочистостей запам’ятається блискучими виступами вокальної студії «Елегія», неповторністю хореографічних композицій колективу «ARTEZ» та команди «Keep Moving»  і відшліфованістю кожного слова ведучими.

Вітаємо ще раз всіх студентів зі святом, адже студентські роки – то найяскравіші та найцікавіші роки в житті. Бажаємо вам блискучих успіхів у навчанні, творчих звершень та гармонійного розвитку. Будьте щасливі! І легкої вам сесії.