Всеукраїнська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні»

17 листопада 2015 р. студенти відділення «Комп’ютерні та електронні технології» Політехнічного технікуму КІСумДУ з метою набуття досвіду зі спорідненого фаху відвідали Всеукраїнську олімпіаду «Механотроніка в машинобудуванні», яка відбулася в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». У програмі олімпіади були задачі з пневмоавтоматики, розробка схемних рішень, підбір обладнання, складання схем на стендах, програмування контролера STL. Студенти третього курсу (Бердик Олександр (531 гр.), Роздайбіда Юрій (531 гр.), Самойлович Станіслав (731гр.) та Сопотницький Вячеслав (731гр.)) взяли участь у навчальних заходах, ознайомилися з умовами проведення олімпіади та вимогами до учасників. Викладач Віктор Дмитрович Шолопутов та керівник  практики Денис Олександрович Наумов, за участю яких і відбулася дана навчальна поїздка, відмічають її  важливість. Що ж, побажаємо політехівцям у майбутньому скласти серйозну конкуренцію учасникам олімпіади з зазначеного фаху.