Рамки закону

У стінах Політеху відбувся брифінг!

24 листопада 2015 року у рамках відзначення акції «16 днів проти насильства» відбувся брифінг по профілактиці насилля «Рамки закону: норми, дії, можливості».

У межах заходу відбулася зустріч старост груп, представників студентського самоврядування з запрошеними гостями. На заході були присутні: старший лейтенант міліції, оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Бражник Юлія Сергіївна; фахівець з соціальної роботи Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді Тетяна Миколаївна Крицька; член експертної ради по моніторингу національного превентивного механізму за дорученням уповноваженого Верховної ради з прав людини Валентина Іванівна Волик; директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Михайлович Муха. Поважні гості радо відповідали на студентські запитання правового спрямування, розповідали історії з практики та бажали студентам жити відповідно до норм права і моралі.

Необхідно зазначити, що брифінг удався, а у студентів вже є плани щодо обговорення інших проблем у подібному форматі.