Новий досвід

24 листопада 2015 року студентські лідери ПТ КІ СумДУ (Счастливцева А., Кожух В., Голуб О. та Нестеренко Т.) та соціальний педагог закладу взяли участь у регіональному круглому столі «Молодіжні культурні ініціативи як засіб примирення в українському суспільстві», що відбувся на базі Сумського державного університету за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Громадської організації «Асоціація національних університетів Німеччини». У заході взяли участь представник Управління молоді і спорту,Управління культури та туризму, обласні громадські організації та молодіжний актив області. Учасники обговорили існуючі молодіжні ініціативи та намітили спільні шляхи діяльності. Вперед, до дій!