Презентація книги Євгена Положія "Іловайськ. Розповіді про справжніх людей".

3 грудня студенти і викладачі технікуму та інституту мали нагоду поспілкуватися з сумським письменником і журналістом Євгеном Положієм, який представив на суд конотопського читача свій новий роман «Іловайськ», що вийшов у видавництві «Фоліо» саме до річниці трагічних подій Іловайського котла. «Іловайськ – точка болю на географічній карті», – так презентував цей твір у Києві відомий український журналіст Сергій Руденко. Роман увійшов у десятку кращих українських книг про АТО, отримав спеціальну відзнаку малого громадського журі на Львівському форумі книговидавців, визнаний кращою книгою про війну. Цікавою та непересічною особистістю  є і автор книги – наш земляк.

Традиційно на зустрічі були присутні представники закладів освіти та культури Конотопщини, місцевих ЗМІ, громадських і волонтерських організацій міста, військові – учасники АТО. Атмосфера зустрічі була надзвичайно зворушливою, серця всіх присутніх на ній билися й завмирали в унісон. Бо «Іловайськ» – це книга невигаданих історій про війну та людей, які, грою долі опинилися на ній. Книга про жертовність і боягузтво, про героїзм і зраду, про людяність у самих нелюдських ситуаціях та трагедію, масштаби якої досі замовчуються. Метою автора було спробувати розібратися з безліччю питань стосовно подій в Іловайському котлі, найбільш болючішій ти кривавій сторінці в історії війни на Сході. «Я не проводжу розслідування, не шукаю винних у трагедії. З кожного епізоду ви можете зробити висновок про те, хто винен. Зрештою, ця книга не лише про Іловайський котел, а про всі котли, які були під час АТО», – наголосив автор.