День волонтера

4 грудня 2015 року, напередодні Дня волонтера, у Міському територіальному центрі відбулося нагородження активних мешканців Конотопа, які з відкритим серцем і душевністю допомагають своєю працею у всіх напрямах волонтерської діяльності: і людям похилого віку, і дітям з обмеженими можливостями, і бійцям, які знаходяться в зоні АТО.

До переліку найактивніших  потрапили і студенти Політехнічного технікуму КІ СумДУ – Редька Дарина (6 група)  та Шемендюк  Дмитро (321 гр.).  Заступник голови Міської ради організації ветеранів України Костюченко Валентина Андріївна вручила студентам-волонтерам грамоти та подарунки і від щирого серця сказала: «Це заклад, з яким приємно працювати. З яким би проханням не звернувся – завжди отримаєш позитивний результат. Діти охоче йдуть допомагати. В цьому закладі правильно виховують!».

Тож, шановні політехівці, зі святом нас! Тому що всі ми – волонтери!