Життєві компетенції випускників

9 грудня 2015 року студенти 441 групи відвідали Конотопський міськрайонний центр зайнятості з метою оволодіння навичками пошуку роботи. Провідний спеціаліст Центру зайнятості Вечірка Олена Іванівна провела цікаве, захоплююче заняття «Джерела пошуку вакансій».

Пошуки роботи, перша співбесіда з роботодавцем, вміння презентувати себе та свої професійні знання і вміння – ці питання вже завтра стануть актуальними для сьогоднішніх випускників. Даний захід дав відповіді на ці та інші питання.

Після зустрічі студенти зробили висновок: про своє майбутнє необхідно думати та дбати  вже сьогодні!

Дорогі випускники, «гризіть граніт науки», зростайте особистісно та професійно, прагніть до саморозвитку та самовдосконалення, плануйте своє життя, ставте цілі, крокуйте впевнено до своєї мрії! А ми допоможемо вам у цьому!