Єднаймося в коло друзів

21-23 грудня студенти Політехнічного технікуму КІСумДУ в рамках проекту благодійного фонду «Відень» відвідали Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва. До делегації конотопчан були включені члени студентських клубів ПТКІСумДУ «Навчіть мене жити», «Наука бути Лідером», «Школа волонтера». Заклади заключили угоду про співпрацю, провели «круглий стіл» по обміну досвідом в організації діяльності студентського самоврядування та позанавчальної роботи, спільний концерт, майстер-класи тощо.

Дружня атмосфера сприяла старту нового молодіжного проекту «Єднаймося від Сходу до Заходу в коло друзів».

Політехівці щиро дякують за фінансову підтримку поїздки благодійний фонд «Відень» та вже обмірковують програму зустрічі з львівянами на Конотопщині.