Науково-практичний семінар «Технологія створення персонального веб-ресурсу викладача»

У період з 12 по 14 січня 2016 року на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся науково-практичний семінар «Технологія створення персонального веб-ресурсу викладача». Допомогли в організації та проведенні семінару провідні наукові співробітники Лабораторії систем відкритої освіти ДВНЗ Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук, а саме: доктор педагогічних наук, професор Самойленко О. М., кандидат педагогічних наук, докторант Бацуровська І. В. та аспірант Андрющенко Я. Е.

Очному проведенню семінару передувала кропітка робота над підготовкою до відповідного вигляду навчально-методичного забезпечення. По закінченню теоретичних і практичних занять та презентації власного веб-ресурсу викладачі отримали сертифікат учасника семінару. Але найголовніше – це отримані знання та особистісний розвиток. Після семінару робота над створеними веб-сторінками з інтерактивними лекціями та багатьма цікавинками не припиняється, адже працюємо задля заохочення студентів до корисного використання просторів Інтернету. Крокуємо у вірному напрямку, попереду ще багато цікавого!