Меморандум про співпрацю

19 лютого 2016 року заключено Меморандум про співпрацю між Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Молодіжною організацією студентів «Новий час» та Політехнічним технікумом Конотопського інституту СумДУ.

Метою цього Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін, спрямована на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги. Тож з новими можливостями, за підтримки партнерів даний напрямок діяльності в закладі модернізується. Зміна формату забезпечить розширення форм та методів даної роботи, сприятиме безпосередній участі студентів в її організації.