«Замість квітки – подаруй надію!»

Запрошуємо небайдужих конотопчан долучитись та підтримати ініціативу студентського активу Політехнічного технікуму КІСумДУ щодо проведення благодійної акції у переддень 8 Березня, яка має назву «Замість квітки – подаруй надію!». Волонтерська ініціативна група студентів технікуму «Милосердя» ініціює замість придбання букетів квітів до 8 Березня централізовано перерахувати кошти на рахунки тих, хто потребує допомоги.

Запрошуємо долучитися до проведення даної акції та організувати подібну у Вашому навчальному закладі. Розподілити зібрану суму коштів пропонуємо колективу та студентам  вашого навчального закладу на  власний розсуд, відповідно до звернень про допомогу, що ви маєте.

Лише спільними зусиллями ми можемо допомогти людям, які цього потребують, адже навіть невеликий внесок буде для них суттєвим. Давайте разом творити добрі справи.

Заздалегідь вдячні за порозуміння.

Конт.тел:  (097)679-06-59 – Євгеній Штранін президент молодіжної спілки студентів ПТКІСумДУ, (097)828-44-28 – Юлія Володимирівна Бібік, психолог ПТКІСумДУ.