Нові досягнення техніки

На відділенні «Комп’ютерні та електронні технології» Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулася виховна година для студентів 4 курсу на тему «Нові досягнення техніки», яку проводив зав.віділенням Салій Юрій Миколайович. Студенти ознайомилися із сучасними технічними пристроями, які знаходять місце у нашому житті. Дуже складно в повній мірі осягнути, наскільки швидкоплинне життя, яке постійно вимагає нових технічних рішень. Бажаємо студентам мати змогу і в житті спробувати всі новинки та оцінити сучасні досягнення науки і техніки.

Також під керівництвом Салія Ю. М. відбувся шаховий турнір серед студентів відділення. Переможцями стали Голуб Нікіта (І місце), Крисько Андрій (II місце) та Дроздовський Любомир (III місце). Вітаємо переможців!