Науково-методична конференція «Тенденції та перспективи розвитку транспортної галузі»

Увага! На базі Політехнічного технікуму КІСумДУ 2 листопада 2017 р. до 180-річчя залізничного транспорту відбудеться науково-методична конференція «Тенденції та перспективи розвитку транспортної галузі». Запрошуємо бажаючих долучитись до роботи наступних секцій:
1. Вітчизняний та зарубіжний досвід формування та розвитку транспортної галузі:
- історичні аспекти розвитку залізниць та залізничного транспорту;
- історичне значення навчального закладу в розвитку транспортної галузі.
2. Сучасні тенденції розвитку залізниць та залізничного транспорту:
- використання інноваційних технологій в галузях транспорту та транспортного будівництва;
- розвиток інфраструктури транспортної галузі;
- економічна ефективність діяльності підприємств транспортної та будівельної індустрії.
- застосування нових будівельних матеріалів та сучасних технологій при виконанні будівельних процесів;
- безпека життєдіяльності на підприємствах транспорту та будівництва;
- охорона праці;
- екологія.
3. Формування професійної компетентності майбутніх фахівців в умовах модернізації вищої освіти:
- освітні інновації у підготовці майбутніх фахівців транспортної галузі;
- організація практичного навчання, взаємодія навчального закладу з підприємством;
- створення середовища сприятливого для формування професійної компетентності майбутніх фахівців.
У колі однодумців завжди цікаво, корисно й результативно!
Для участі в конференції необхідно до 30 жовтня надіслати на адресу оргкомітету електронною поштою ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ):
- заявку про участь у конференції (додаток 1);
- статтю (тези доповіді) для публікації у збірнику (вимоги до оформлення – в додатку 2).
Форма участі у конференції:
- очна (виступ з доповіддю та публікацією роботи у збірнику матеріалів конференції);
- заочна (публікація роботи у збірнику).
Очна форма участі у конференції підтверджується сертифікатом.
Інформація для контактів: 41600, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Садова, 39, Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету, відділення «Будівництво залізниць та автошляхів».
Телефони: приймальня директора (05447) 2-51-65; моб.(098)9263646 Осадча Маргарита Володимирівна; моб. (067)3367494 Павленко Наталія Миколаївна.
www: kpt.sumdu.edu.ua

Download this file (Додаток 1.docx)Додаток 1