Cемінар лідерів студентського самоврядування та ВНЗ І-ІІ р.а. м.Конотоп

Напередодні Дня студента у Політеху зібралися лідери учнівської та студентської молоді міста

14 листопада 2017 року у Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся семінар лідерів студентського самоврядування та ВНЗ І-ІІ р.а. м.Конотоп. Зустріч була ініційована студентським парламентом ПТКІСумДУ з метою об’єднання молоді міста для здійснення спільних соціальних та громадських проектів. У заході взяли участь представники ПТНЗ семи навчальних закладів міста: КІСумДУ, ПТКІСумДУ ІПТКІСумДУ, Конотопське медичне училище, ДПТНЗ «ВПУ», ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей», ДПТНЗ «Конотопське технічне училище». У ході роботи семінару лідери студентського самоврядування мали можливість ознайомитися з напрямками роботи Політехнічного технікуму КІСумДУ, обмінятися досвідом роботи органів студентського самоврядування, в інтерактивній формі обговорити актуальні проблеми молоді міста та створити проекти вирішення окремих проблем. Учасників семінару привітала директор технікуму, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Вікторівна Гребеник. Вона закликала студентів до взаємодії, співпраці, конструктивного діалогу та запропонувала започаткувати гарну традицію щороку зустрічатися студентським лідерам міста у різних навчальних закладах. Молодіжні лідери розглянули різноманітні питання: «Освітнє середовище як чинник формування активної життєвої позиції студентів» (Горбик Дмитро); «Національно- патріотичне виховання як складова частина роботи студентського самоврядування ІПТКІСумДУ» (Водолазська Яна); «Студент і милосердя» (Шкурко Ольга); «Взаємодія органів учнівського самоврядування з адміністрацією» (Суслов Леонід); «Проектна діяльність учнів ДПТНЗ» (Докунова Діана). Під час круглого столу «Оптимізація ефективної діяльності органів студентського самоврядування» студенти проявили свою активність, ініціативність, творчість, уміння працювати в команді для вирішення задач. Жваве обговорення спонукало студентів до єдності у прагненні вирішити виділені проблеми та спонукати молодь міста до активності, діяльності та вдосконалення себе та оточуючого середовища. Учасникам семінару були вручені відповідні сертифікати. Лідери органів студентського самоврядування не хотіли щоб робота у дружньому колі завершувалася. Активна молодь міста відзначила велику користь від подібних зустрічей, шляхом жеребкування було вирішено, що наступна зустріч відбудеться у ІІ семестрі на базі Конотопського інституту СумДУ. Молодіжні лідери залишили семінар по своїх закладах з натхненням, творчою наснагою та вірою в те, що будь-які проблеми можна вирішити, якщо є бажання, компетентність та згуртована команда однодумців! Будемо з нетерпінням чекати на наступну зустріч у подібному форматі. І нехай посіяне сьогодні зерно проросте корисними проектами, гідними вчинками та омріяним майбутнім!