Другокурсникам розповіли про події Голокосту в часи ІІ світової війни

20 вересня студенти 721 та 723 груп КФК СУМДУ в рамках відзначення 80-ї річниці початку масових розстрілів нацистськими загарбниками мирних громадян у "Бабиному яру" (м. Київ) відвідали музейну кімнату КФК СУМДУ "Конотоп. Дорогами 1941-го".

Очільник музею, викладач Олександр Євтушенко, розповів студентам про трагічні події, які відбувались 80 років тому в Конотопі. Про те, як під час нацистської окупації два роки в місті діяв концтабір (ШТАЛАГ - 310), через який пройшли понад 30 000 мирних громадян та військових та наслідком якого став Конотопський "Бабин яр".

Мовчазними свідками тих подій є фотохроніка та архівні документи, що зберігаються в музейній кімнаті.

Схиляємо голови перед тими, хто був по звірячому закатований в пеклі нацистських концтаборів в роки війни! Вічна їм пам'ять!