Коледжани долучилися до участі в заході з нагоди відкриття оновленого Пантеону пам’яті

Урочистості відбулися 03 грудня і були приурочені до повернення бійців 58 ОМПБр ім. І Виговського з зони бойових дій на сході країни. З цієї нагоди мотопіхотинцям вручили відзнаки та нагороди, а вулицями Бр. Лузанів та Успенсько-Троїцькою проїхала колона військової техніки, яка знаходиться у підпорядкуванні бригади.

З поверненням захисників додому вітали представники влади, духовенства, військового командування та дитячий вокальний колектив ЦДЮТ.

Завершились урочистості покладанням квітів до стел Пантеону та вшануванням пам’яті загиблих.

Розширення Пантеону відбулося в декількох напрямках. Поряд зі скляними стелами з'явилися додаткові – металеві. На них міститься інформація про героїв Конотопської міської громади за роками їхньої загибелі. Також на стелах Пантеону з'явилася інформація про голодомор у Конотопі.

Викладачі та студенти коледжу взяли участь в урочистостях та разом з іншими конотопцями вшанували пам'ять загиблих героїв, а також привітали діючих військовослужбовців з поверненням із зони ООС.