«УРОК МУЖНОСТІ» для студентів коледжу у переддень роковин загибелі героя Анатолія Шульги (позивний БІЗОН)

02.02.2022.jpg

27 січня 2022 року для здобувачів освіти Класичного коледжу було проведено «Урок мужності». Захід провели Оксана Ульянченко та Ярослав Коваленко з ініціативи ГО «Українська патріотична молодь».
Під час уроку студенти ознайомилися з екіпіровкою бійця, видами зброї та важливими допоміжними військовими приладами, що є необхідними під час виконання бойових завдань.
Студентська молодь мала можливість приміряти на себе бронежилети, навчитися правильно тримати зброю та дізнатися про механізм роботи та функції інших військових приладів.

Дякуємо гостям за змістовний захід та виконання важливої місії - здійснення національно-патріотичного виховання молоді.