Коледжани провели спільне заняття з тренерами спортивного клубу

Здобувачі вищої освіти спеціальності «017. Фізична культура і спорт» (групи ФК-01, ФК-11) разом із викладачами взяли участь у спільному навчально-тренувальному занятті на базі спортивного клубу STRONG. Студенти спробували себе в ролі фітнес-тренерів та під керівництвом власника клубу Валентина Мороза ознайомилися з тонкощами тренерської роботи, розібрали приклади правильного навантаження м’язів під час тренування, ознайомилися з комплексом фітнес-вправ тощо.

Щиро вдячні адміністрації STRONG за співпрацю та допомогу у підвищенні кваліфікації здобувачів освіти. Адже теоретичні знання, підкріплені практичними навичками, - це шлях до високої майстерності майбутніх фахівців та розуміння соціальної значущості обраної ними професії.