Адміністрація коледжу обговорила питання співпраці з правлінням ГО «Світанок»

Зустріч, що відбулася в лютому цього року, стала черговим етапом у закріпленні партнерства освітнього закладу – Класичного фахового коледжу СумДУ – з громадською організацією «Світанок».

Нагадаємо, дана співпраця триває з 2021 року. Зокрема, ГО «Світанок» підтримала наш багаторічний культурний проєкт «Фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця».

Разом підтримувати українські традиції та виховувати молодь в дусі патріотизму – мета, яка об’єднує освітній заклад та громадську організацію. Тож, сподіваємось і надалі дивитися в одному напрямку та працювати заради спільної мети.

У рамках цьогорічної зустрічі директорка коледжу Тетяна Гребеник вручила подяку громадській організації за підтримку обдарованої молоді та участь у вихованні молодого покоління.