Коледжанам розповіли про сучасні військові виклики та закликали до консолідації

16 лютого, коли в Україні відзначається День єднання, у читальній залі Класичного фахового коледжу відбулась зустріч представників трудового та студентського колективів з командиром батальйону територіальної оборони міста Володимиром Зікратим.

Військовослужбовець розповів про основні виклики, які сьогодні стоять перед народом України через загострення зовнішньо-політичних відносин з країною-агресором. Пан Володимир закликав до критичного мислення та необхідності бути єдними та морально стійкими. Він також дав ряд рекомендацій стосовно того, як діяти цивільному населенню у випадку військового вторгнення.

Цього ж дня коледжани долучилися до загальнонаціональної акції та на знак єдності підняли державний прапор і спільно виконали гімн України.

#UAРАЗОМ