Коледжани долучилися до участі у науково-практичній конференції

23 та 24 червня 2022 року студент спеціальності 015 Професійна освіта. Будівництво та зварювання Микола Гриценко під керівництвом свого наукового керівника, викладача дисципліни «Загальна педагогіка» Тетяни Волосюк взяв участь у XІV науково-практичній онлайн-конференції «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану».

Захід організовано Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України з метою обміну досвідом і виявлення інноваційних підходів в контексті розв’язання проблем проєктування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу, підготовки педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми в умовах воєнного стану. Представники коледжу взяли участь у конференції за напрямком роботи «Науково-методичне забезпечення реалізації змісту спеціалізованої освіти наукового спрямування». Під час проведення заходу учасники мали нагоду заслухати та обговорити виступи науковців на пленарному засіданні, а також взяти участь у науково-практичних заходах, зокрема майстер-класах та тренінгах.