Школа молодого науковця КФК СумДУ продовжує свою роботу

27 січня 2023 р. в Класичному фаховому коледжі СумДУ для здобувачів освіти різних спеціальностей та рівнів освіти було проведено чергове засідання Школи молодого науковця, темою якого стало питання методичних основ та практичних аспектів аналізу інформаційних джерел.

Доповідач канд. екон. наук, доц. Світлана ВЕСПЕРІС зазначила, що будь-яке наукове дослідження базується на зібраній інформації і питання пошуку та аналізу джерел є актуальним для кожного науковця, особливо для молодого (початківця).

На засіданні особливу увагу приділили принципам формування інформаційного забезпечення, а також характеристиці найпоширеніших наукових пошукових систем. Під час активної дискусії присутні обмінялися досвідом пошуку та аналізу інформації, а також визначили переваги й недоліки цього процесу в мережі Інтернет.

Переконані, знання, отримані під час засідання, будуть корисними для ініціативних і наполегливих молодих науковців, які ще тільки розпочинають свою наукову діяльність.