Бібліоакція «Подаруй бібліотеці книжку»

14 лютого – день, який відомий не валентинками єдиними. У світі ще відзначають Міжнародний день дарування книг. Це свято є наймолодшим, адже свій початок бере із 2012 року. Ініціатором відзначення такого дня став син американки Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США.

Бібліотека Класичного фахового коледжу СумДУ звертається із проханням до всіх охочих від 06 лютого до 14 березня 2023 р. долучитися до акції «Подаруй бібліотеці книгу»:

Подаруй НОВУ художню книгу українською й поповни фонд нашої бібліотеки.

Подаруй НОВУ дитячу книгу українською й підтримай ініціативу, спрямовану на збір дитячої літератури дітям-переселенцям.

Поділись цікавою ПРОЧИТАНОЮ українською книгою й допоможи створити в бібліотеці «живу» поличку БУККРОСЕРА з обміну літературою між колегами та студентами (без читацького квитка, без запису!) в нашому навчальному закладі.

Якщо ви маєте вдома книги, які вже прочитали, або маєте можливість придбати нову художню чи дитячу книгу українською, – принесіть їх до нашої БІБЛІОТЕКИ!

Книга, як почуття - даруєш комусь, а тепло на душі тобі!