Змагання з футзалу

Безумовно, спорт – це не лише заряд невичерпної енергії та бадьорості, добрий настрій та відмінне здоров’я, а й азарт, підтримка один одного в командних змаганнях, вияв лідерських якостей та вміння відповідати за інших. Ніщо так не загартовує, як дух суперництва.

Одним із головних напрямків освітньо-виховного процесу в Класичному фаховому коледжі СумДУ є створення всіх необхідних умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я здобувачів освіти, підвищення рівня їхньої фізичної підготовленості.

03 та 06 лютого 2023 р. в залік спартакіади в спортивній залі коледжу пройшли змагання з футзалу серед здобувачів освіти І курсу. Боротьба була видовищною та емоційною. Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та вручення почесних грамот.

Отже, вітаємо команди, які здобули призові місця:

І місце – 1 група;

ІІ місце – 5 група;

ІІІ місце – 2 група.

А кращим бомбардиром змагань став Корнуков Ілля.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань і бажаємо подальшого спортивного розвитку та нових звершень!

Гартуємо силу, волю та дух. Разом до ПЕРЕМОГИ!